Reklamné plochy

Potrebujete zviditeľniť vašu reklamu a nič nenechať uniknúť oku verejnosti? Ponúkame Vám reklamné plochy po celom Slovensku. Dokážeme zastrešiť cele kampane s kompletným servisom počnúc marketingovým plánom, výrobou grafiky až po finálne rozmiestnenie v danom okrese poprípade po celom Slovensku. Ponuka plôch na prenájom je veľmi pestrá. Nechajte si ušiť OOH kampaň na mieru.

Billboard:

Stavte na najrozšírenejší a najpopulárnejší vonkajší reklamný nosič na Slovensku. V našej ponuke sa nachádza množstvo billboardov, umiestnených na frekventovaných miestach Bratislavy a jej blízkeho okolia. Je najpoužívanejšou reklamnou plochou v rámci OOH reklamy, plochy sú umiestnene na frekventovaných miestach s najvyššou viditeľnosťou pre verejnosť. Nechajte si vypracovať ponuku v mieste vášho pôsobenia alebo rozšírte povedomie do celého Slovenska.

Bigboard-Megaboard

Bigboardy a Megaboardy ponúkajú maximálnu exkluzivitu zviditeľnenia svojou veľkosťou a strategickým umiestnením väčšinou na miestach s obrovskou frekvenciou premávky ako sú obchvaty miest, diaľnice poprípade okolia obchodných centier.

Citylight:

Obľúbený nosič ktorý sa nachádza na peších zónach a lukratívnych miestach v exteriéry ako aj v interiéry čo zaručuje zasiahnutie špecifickej skupiny ľudí. Tento nosič je podsvietený a teda viditeľný 24 hodín denne, odporúčame najmä k propagácii módnych značiek, telekomunikácii , mesačných akcii na konkrétny produkt.

POSLEDNÉ PROJEKTY

Valiveloziska.sk
bestboxingclub.sk
stahovanie-titan.sk
deliciousmedia.sk
zemprace.sk
distributiongreenclean.com
Návrh ORANGE LTE
Grafické spracovanie

Na základe analýzy vytvoríme profesionálny dizajn, ktorý prispôsobíme cieľovej skupine, účelu a vašej firemnej identite.

Printová grafika

Zverte nám vašu predstavu a my ju prevedieme pomocou kreatívneho myslenia do digitálnej podoby. U nás získate najkvalitnejšie prevedenie vďaka dlhoročným skúsenostiam s tvorbou všetkých printových materiálov. Samozrejmosťou je aj kompletný servis v oblasti profesionálnej fotografie, tlače, prípadného výlepu či distribúcie.

Webová grafika

Vytvárame weby ktoré predávajú.
Vytvoríme pre vás web stránku alebo internetový obchod podľa najmodernejších štandardov, naše weby spĺňajú všetky kritéria ktoré moderny web vyžaduje. Samozrejmosťou je, aj poskytnutie virtuálneho úložného priestoru či registrácia domén.

Marketing na internete

Optimalizujeme web stránku tak, aby ste boli vo vyhľadávačoch vrámci možností umiestnený na čo najvyšších pozíciách.

POS-POP

Materiály POS a POP upútavajú pozornosť zákazníka priamo v mieste predaja, tento typ komunikácie zaisťuje priamy kontakt a zároveň spúšťa impulzívny nákup priamo u spotrebiteľa.