Prezentačné systémy

Ak sa zúčastňujete na výstavách určite by ste ocenili prezentovať svoju značku a aktuálnu ponuku v exkluzívnom stánku ktorý neunikne očiam okoloidúcich, ponúkame stánky na mieru. Možnosť si vybrať z našich digitálne spracovaných 3D modelov poprípade ich prerobiť podľa vašich predstav, samozrejmosťou je kompletná stavba stánkov v mieste výstavy. Produkty v oblasti výstavníctva mame v on-line podobe katalógu ktorý vám radi zašleme.


 • Roll-up systémy
 • Bannerové systémy
 • Prezentačné steny
 • Prezentačné stolíky
 • Prezentačné stojany na tlačoviny
 • Svetelná reklama
 • POSLEDNÉ PROJEKTY

  Valiveloziska.sk
  bestboxingclub.sk
  stahovanie-titan.sk
  deliciousmedia.sk
  zemprace.sk
  distributiongreenclean.com
  Návrh ORANGE LTE
  Grafické spracovanie

  Na základe analýzy vytvoríme profesionálny dizajn, ktorý prispôsobíme cieľovej skupine, účelu a vašej firemnej identite.

  Printová grafika

  Zverte nám vašu predstavu a my ju prevedieme pomocou kreatívneho myslenia do digitálnej podoby. U nás získate najkvalitnejšie prevedenie vďaka dlhoročným skúsenostiam s tvorbou všetkých printových materiálov. Samozrejmosťou je aj kompletný servis v oblasti profesionálnej fotografie, tlače, prípadného výlepu či distribúcie.

  Webová grafika

  Vytvárame weby ktoré predávajú.
  Vytvoríme pre vás web stránku alebo internetový obchod podľa najmodernejších štandardov, naše weby spĺňajú všetky kritéria ktoré moderny web vyžaduje. Samozrejmosťou je, aj poskytnutie virtuálneho úložného priestoru či registrácia domén.

  Marketing na internete

  Optimalizujeme web stránku tak, aby ste boli vo vyhľadávačoch vrámci možností umiestnený na čo najvyšších pozíciách.

  POS-POP

  Materiály POS a POP upútavajú pozornosť zákazníka priamo v mieste predaja, tento typ komunikácie zaisťuje priamy kontakt a zároveň spúšťa impulzívny nákup priamo u spotrebiteľa.